Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak, Türkiye’nin en çok satılan bulaşık makineleri markalarının tamamına uygulama servis hizmeti sağlamaktayız. Çorlu'da orijinal parçaları temin ederek size garantili hizmet vermekteyiz.

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi teknik ekibimiz beyaz eşyanız ile alakalı tüm sorunlara yerinde ulaşım sağlamakta ve yerinde bakım ve onarım gibi çalışmaları sunmaktadır. Hızlı ve yerinde Tekirdağ Beyaz eşya servislerimiz ile zamanınız size kalsın, yüzünüz gülsün.

Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi için kusursuz yerdesiniz. Ürününüz ile ilgili konularda bakım servisimiz mükemmel garantiniz olacaktır. Vize Vestel Servisi, Beyaz Eşya arızalarına tam ve kusursuz fiyat güvencesini vermektedir. Tekirdağ beyaz eşya servisi olarak Türkiye’nin en çok tercih edilen Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık, Kurutma ve birçok makinenin servis hizmeti vermekteyiz.

Servis araçlarımız ile Kırklareli'nin ilinin tüm semtlerine gün içerinde tamir, bakım hizmeti vermekteyiz. Çorlu Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak, Yerinde ve etkili servis seçeneklerimizle müşterilerimizi ulaşım sıkıntısından kurtarmakla kalmıyor, işleminin ehli ustalarımız eliyle gerçekleştirdiğimiz her işçilik ve %100 orijinal parça değişimi işlemleri için de 1 yıl garanti sunuyoruz.

Uzman Kadro

Sunduğumuz Tüm Hizmetler En Uygun Fiyat Garantisi

24/7 Hizmet Anlayışı

Günün her saati servis hizmeti sağlamaktayız

Hızlı Servis Hizmeti

Beyaz eşyaları tamir bakım ve onarım hizmetimiz size en hızlı hizmet vermek amacı ile yola çıkarak sunulmaktadır.

Orjinal Yedek Parça

Tüm marka ve model beyaz eşyalar için orjinal yedek parça hizmeti

7/24 Teknik Servisi

0 282 244 02 59