Buzdolabı Bakımı ve Tamiri

Merkez Teknik olarak, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere buzdolabı tamir servisi hizmeti  vermekteyiz. Buzdolabı tamir servisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Birçok marka buzdolabında, bize ulaştığınız takdirde buzdolabı markanıza göre alanında uzman ve yetkili buzdolabı tamirci ekibimizi adresinize yönlendirerek sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.
Servis merkezimiz, sizlere müşteri memnuniyeti odaklı servis deneyimi sunmaktadır. Konusunda uzman ekibimiz ile zamanında ve doğru müdahaleler ile buzdolabınızda meydana gelen arızaları en kısa sürede çözecektir.

Beyaz eşya servis merkezi olarak, kullandığımız yedek parçalara ve profesyonel işçiliğimize oldukça güveniyoruz. Bununla birlikte tamir sonrasında tüm müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.
Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.
Evlerinizde ya da işyerlerinizde buzdolapları zamanla arızalanabilir ve sizi zor duruma sokabilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşmaktır.
7/24 Teknik Servisi

0 282 244 02 59