Kurutma Makinesi Bakımı ve Tamiri

Her elektronik eşyada olduğu gibi kurutma makinelerinde de zaman zaman arızalar yaşanabilmektedir. Bu da uzman eller tarafından tamir edilmediği sürece, makinenin rutin çalışmasına engel olacak sorunlar daha da çoğalabilmektedir. Hem makine arızasına neden olabildiği gibi, hem de kurutmaya bırakılacak kıyafetlerde zarar görmüş olacaktır.

Tekirdağ'ın tüm illerine servisimizin geniş ağı  sayesinde sizlere kalıcı çözümler sağlamaktayız. Kurutma makinelerinde karşılaşılmış sorunların çok kolay bir şekilde çözülerek günlük işlerinizde herhangi bir aksaklık yaşatmadan çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde yer alan kurutma makinelerini güvenli bir şekilde tamir ederek montajını sağlıyoruz.

Düzenli şekilde temizliği gerçekleştirilmemiş kurutucularda zaman içerisinde hava kanallarında tıkanma meydana gelir. Bu durum karşısında kurutma makinesi de arızalanabilecektir. Hal böyle olunca kurutma makinesi tamir ve bakım işlemleri devreye girecektir. İki yılda bir rutin şekilde temizlik ve periyodik bakımı yapılması gerekmektedir. Düzenli şekilde yapılacak bakım sonrasında makinelerin kullanım süresi uzamış olacaktır. Makinenizde herhangi bir arıza ile karşılaştığınız zaman çözüm odaklı çalışan servisimizden gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz.
7/24 Teknik Servisi

0 282 244 02 59